Ubytování

Náš hotel nabízí 90 pokojů nové generace ibis vybavených plochými TV, telefonem, klimatizací a Wi-Fi internetem zdarma. Hotel nabízí pět typů pokojů. 48 pokojů typu Twin, 26 Double, 12 Superior, 3 Deluxe pokoje a 1 pokoj pro tělesně postižené. Všechny pokoje jsou odhlučněny.

Standard Double

Standard Double

Pokoj s manželskou postelí nabízí nejvyšší komfort: velkou postel, stůl, internet, LCD televizi, fén, koupelnu s prostorným sprchovým koutem a individuální klimatizaci, která Vám zaručí ideální teplotu.

Standard Twin

Standard Twin

Pokoj nabízí dvě oddělená lůžka a nejvyšší komfort: postele, stůl, internet, LCD televizi, fén, koupelnu s prostorným sprchovým koutem a individuální klimatizaci, která Vám zaručí ideální teplotu.

Superior

Superior

Pokoj poskytuje více místa pro Vaše pohodlí. Navíc od standardních pokojů nabízí prostornější skříň a sedačku. Samozřejmostí je stůl, internet, LCD televize, fén, koupelnu s prostorným sprchovým koutem a individuální klimatizaci, která Vám zaručí ideální teplotu.
 

   

Deluxe

Deluxe

Pokoj nabízí odlišný interiérový design a nábytek. V prostorném pokoji si můžete odpočinout na sedačce, využít minibar a uvařit si čaj či kávu v kávovaru Nespresso. Cennosti si můžete uschovat do sejfu přímo v pokoji. Deluxe pokoje mají k dispozici relaxační vany. V koupelně najdete nadstandartní kosmetiku a hygienické potřeby, župany a pantofle. Velkou a pohodlnou postel, stůl, internet, LCD televize, fén a individuální klimatizace, která Vám zaručí ideální teplotu.