O hotelu

Vítejte u nás

Hotel je součástí úspěšné mezinárodní
hotelové skupiny Accor, provozující více než 4 200 hotelů po celém světě. Rádi vás v hotelu ibis Olomouc Centre přesvědčíme o tom, že
hotely ibis mohou nabídnout ve všech koutech světa ten nejlepší poměr ceny a kvality.


Hotel ibis v Olomouci se nachází pět minut chůze do historického centra města, v ulici Wolkerova. Hotel nabízí hlídané parkoviště s kapacitou 50 míst pro své hosty.

Sedmipatrová budova hotelu je uzpůsobena osobám se sníženou pohyblivostí, samozřejmostí je bezbariérový vstup do hotelu včetně výtahu. Recepce je otevřena 24 hodin denně.

Pro kuřáky je v hotelu vyhrazeno několik pokojů, které je nutné si dopředu rezervovat. Kromě těchto pokojů a hotelové terasy je kouření v celé budově zakázáno. Do hotelu je povoleno přivézt si domácí zvíře. Hotel nabízí úschovnu zavazadel na recepci. Pro naše hosty nabízíme taxislužbu za domluvené fixní ceny.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin."